Skip to content

Co to jest ChatSpot czyli Sztuczna inteligencja (AI) w HubSpot?

ChatSpot to nowe, ekscytujące narzędzie opracowane przez firmę HubSpot, które łączy w sobie moc przetwarzania języka naturalnego, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, aby stworzyć kompleksowe narzędzie dla sprzedawców i marketerów mających bezpośredni wpływ na rozwój firmy.

Ten innowacyjny produkt jest zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić łatwy w użyciu interfejs czatu, który dostarcza użytkownikowi interakcji związanych z oprogramowaniem. ChatSpot wykorzystuje moc ChatGPT, czyli model językowy szkolony przez OpenAI na podstawie architektury GPT-4, aby zrozumieć język naturalny i dostarczać użytkownikom przydatnych informacji. Ponadto, ChatSpot wykorzystuje również DALL-E 2, Google Sheets, Google Slides, dane z wyszukiwarki, wiadomości i bazy danych firm do prospekcji, łącząc je wszystkie w celu stworzenia pierwszego kompleksowego narzędzia AI dla profesjonalistów zajmujących się wzrostem firmy.

Jedną z najbardziej ekscytujących funkcji ChatSpot jest jego zdolność do pomocy użytkownikom w szybkim i łatwym dostępie do danych z CRM HubSpot. Na przykład, użytkownicy mogą po prostu wpisać zapytanie takie jak "Ilu kontaktów w CRM pochodzi z Kalifornii?" a ChatSpot dostarczy odpowiedź. Podobnie, użytkownicy mogą poprosić o listę firm z określonej branży i lokalizacji z określoną liczbą pracowników, a ChatSpot szybko wygeneruje listę.

ChatSpot ma również wiele innych funkcji i możliwości. Na przykład, użytkownicy mogą poprosić go o napisanie profesjonalnego e-maila do potencjalnego klienta w określonej branży lub o utworzenie raportu firm dodanych w określonym kwartale podsumowanych według kraju. ChatSpot może nawet tworzyć wykresy i grafiki, aby zwizualizować dane, takie jak wykres miesięcznego ruchu na stronie internetowej z poprzedniego roku.

chatspot-screen1

Podczas gdy ChatSpot jest niesamowicie potężnym narzędziem, ma pewne ograniczenia. Na przykład narzędzie jest wciąż w fazie beta, co oznacza, że nie jest jeszcze w pełni funkcjonalne. Dodatkowo niektóre procesy realizacji zadań, takie jak tworzenie oferty, kontaktu czy zgłoszenia, są wciąż w początkowej fazie. Wynika to z faktu, że istnieje wiele sposobów osiągnięcia celu w HubSpot, a ChatSpot obecnie nie posiada zdolności do przetwarzania informacji o zasadach zarządzania lub kontekstowych informacjach dotyczących systemu CRM w HubSpot, które należy wziąć pod uwagę podczas wykonywania działań.

Innym ograniczeniem ChatSpot jest to, że replikuje procesy związane z Twoim systemem. Oznacza to, że jeśli Twój HubSpot CRM został skonfigurowany z niskiej jakości procesami, ChatSpot może tworzyć rzeczy w niepoprawny sposób. Jednak w miarę rozwoju i doskonalenia narzędzia, prawdopodobne jest, że te ograniczenia zostaną zniwelowane, a ChatSpot stanie się jeszcze potężniejszym i bardziej wartościowym narzędziem wspierającym możliwości rozwoju przedsiębiorstw.

Podsumowując, ChatSpot to innowacyjne narzędzie, które zapewnia nowy i ekscytujący sposób interakcji użytkowników z danymi CRM i innymi ważnymi informacjami. Dzięki swoim potężnym możliwościom sztucznej inteligencji i łatwemu w użyciu interfejsowi czatu, ChatSpot ma potencjał do zrewolucjonizowania sposobu pracy marketerów i sprzedawców, ułatwiając dostęp do danych i raportów, których potrzebują do osiągnięcia sukcesu.