Skip to content

Lonlogic daje możliwości rozwoju

Praca w Lonlogic to ogromna satysfakcja, a dołączając do naszej butikowej agencji, znajdziesz się w samym centrum dynamicznej branży, która rozwija się z dnia na dzień.

Nasza agencja konsultingowa i marketingu cyfrowego, mająca siedzibę w Wielkiej Brytanii, zdobywa coraz większą liczbę klientów na całym świecie.

Jesteśmy ekspertami w segmencie B2B, a narzędzia HubSpot CRM i WordPress stanowią fundament naszych najpopularniejszych, zintegrowanych rozwiązań.

Doceniamy młode talenty, pasję do nowych trendów w projektowaniu oraz szerokie doświadczenie zdobywane na miejscu pracy.

Zawsze dążymy do osiągania nowych celów i nie boimy się wyzwań. Poszukujemy kreatywnych, zmotywowanych i samodzielnych osób, które chcą dołączyć do naszej przygody.

To właśnie tutaj pojawić się może Twoja szansa

 

Jesteś doświadczonym konsultantem CRM, utalentowanym programistą, projektantem lub marketerem, szukającym kolejnego kroku w swojej karierze?

  • Doświadczony Project manager
  • Konsultant HubSpot CRM
  • Deweloper WordPress
  • Digital marketing specialist
  • Account manager

Niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem, czy szukasz kontraktu, chcielibyśmy poznać Twoje umiejętności.

Prześlij swoje dane i CV na adres e-mail: kariera@lonlogic.pl i zaczniemy działać!

Dlaczego warto pracować z Lonlogic?


Dołączając do zespołu Lonlogic, zyskasz dostęp do wsparcia doświadczonego zespołu oraz mnóstwa możliwości nauki, rozwoju i doskonalenia się.

Jako certyfikowany Partner HubSpot posiadamy dostęp do ogromnej bazy kursów, wiedzy, i certyfikatów, które pozwolą udokumentować rozwój Twojej kariery.

Oferujemy bardzo konkurencyjne wynagrodzenia oraz elastyczną politykę pracy zdalnej. Przyjęliśmy system hybrydowej pracy, co oznacza, że nie musisz być w biurze przez cały czas.

Równość szans

Równość szans jest dla nas niezwykle istotna w Lonlogic. Dążymy do stworzenia środowiska pracy, w którym każdy pracownik i klient czuje się bezpiecznie i wolny od jakiejkolwiek dyskryminacji. Cenimy Twoje umiejętności, kreatywność oraz pasję.

U nas nie ma miejsca na jakiekolwiek formy dyskryminacji, niezależnie od neurodywersyfikacji, koloru skóry, rasy, wieku, mobilności, niepełnosprawności, statusu małżeńskiego, przekonań religijnych, orientacji seksualnej, pochodzenia etnicznego, narodowości, ciąży, stanu cywilnego oraz tożsamości płciowej / zmiany płci. Każda osoba jest dla nas równie ważna i traktowana z szacunkiem.

Kiedy dowiem się, czy moja aplikacja została zaakceptowana?

 

Jeśli uznamy, że spełniasz nasze wymagania, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Proces ten może potrwać do czterech tygodni, co jest równoważne z jednym miesiącem. Prosimy o wyrozumiałość, ponieważ czas ten może się różnić w zależności od stanowiska, na które aplikujesz.

Jeśli zdecydujemy się kontynuować Twoją aplikację - to skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której będziemy mogli dowiedzieć się więcej o Twoich umiejętnościach, doświadczeniu i osobowości.

Niestety, nie możemy zagwarantować indywidualnej odpowiedzi na wszystkie aplikacje w określonym czasie. Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi,po upływie czterech tygodni od złożenia aplikacji, życzymy Ci powodzenia w przyszłych działaniach.