Skip to content

O nas

W Lonlogic wspieramy firmy w rozwoju, wdrażając odpowiednie rozwiązania z zakresu marketingu cyfrowego, sprzedaży, usług, przepływu pracy i systemów CMS klasy korporacyjnej.

engaged_team

Jakość naszych usług

Mamy obsesję na punkcie jakości. Staramy się utrzymywać nasz doskonały poziom usług, aby zapewnić naszym klientom wyjątkowe wrażenia i rezultaty.

Nasze zespoły są zlokalizowane w Wielkiej Brytanii i w Polsce co z jednej strony zapewnia bliskość kontaktu a z drugiej niesie ze sobą międzynarodowe doświadczenia. 

Doświadczeni, ale wciąż młodzi

Zaczęliśmy na początku 2013 roku, tworząc strony internetowe i oferując usługi marketingu cyfrowego dla lokalnych firm w Londynie. Z roku na rok rozwijamy się i realizujemy nowe, znaczące projekty, dlatego teraz możemy śmiało oferować usługi dla firm średniej wielkości i przedsiębiorstw międzynarodowych zarówno w Polsce, w Wielkiej Brytanii jak i całej Europie.

expirienced_young
team_600

Zawsze w pełni zaangażowani

W każdym projekcie czujemy się podekscytowani i ciekawi nowych wyzwań. W połączeniu z naszym doświadczeniem i determinacją daje to świetne efekty.

Zapewniamy wsparcie marketingowe, sprzedażowe i operacyjne poprzez odpowiednio wdrożone narzędzia i procesy oparte na CRM i CMS dla średniej wielkości firm B2B w Polsce i Europie , ponieważ wierzymy, że nasza wiedza, doświadczenie i spostrzeżenia mogą pomóc wyróżnić i rozwijać biznesy naszych klientów.

Jak możemy pomóc Twojej firmie?