Skip to content

Ile kosztuje wdrożenie HubSpot?

Ograniczaj koszty poprzez optymalizacje i maksymalizuj ROI

Ile kosztuje wdrożenie HubSpot Professional i Enterprise?

Na koszt wdrożenia HubSpot Marketing, Sales, Services w wersjach Professional lub Enterprise składają się cena licencji HubSpot oraz onboardingu czyli wdrożenia zwykle przeprowadzanego w Polsce przez Partnera HubSpot takiego jak Lonlogic. Na stronie HubSpot.com/pricing znajdziemy aktualne ceny licencji a w podsumowaniu znajdzie się koszt usługi guided onboarding. 

Przykład Cennika HubSpot Sales Pro

HubSpot w wersji Professional lub Enterprise wymaga przynajmniej podstawowego wdrożenia czyli guided onboarding.

Jest to usługa w której HubSpot lub Partner HubSpot odbywa regularne sesje edukacyjne, prowadząc krok po kroku przez proces wdrożenia. Ta usługa jest efektywna kosztowo jednakże nie obejmuje prac technicznych czy implementacyjnych.

Więcej informacji o zakresie usługi guided onboarding znajduje się na stronie https://www.hubspot.com/services/onboarding

Rekomendowane, pełne wdrożenie HubSpot CRM w wersji Professional lub Enterprise obejmuje analizę, konsulting, techniczną implementację, migracje danych, integracje ze stroną internetową i innymi systemami oraz szkolenia.

Lonlogic jako certyfikowana Agencja HubSpot oferuje zarówno guided onboarding jak i pełne wdrożenia HubSpot CRM, w tym konsulting, ustawienia techniczne, konfiguracja, procesy, szkolenia, migracje i integracje oraz CMS development.

Skontaktuj się z nami aby porozmawiać i rozważyć, które rozwiązanie będzie najbardziej optymalne w Twoim przypadku.

Ograniczona czasowo oferta specjalna na guided onboarding.

Aby skorzystać z oferty specjalnej lub dowiedzieć się więcej o naszych usługach i otrzymać wycenę pełnego wdrożenia skontaktuj się z nami lub umów spotkanie online.

Wspieramy przy zakupie licencji!

Jak możemy pomóc Twojej firmie?