Skip to content

Marketing B2B, Sprzedaż, Workflow

Rozwiązania dla wzrostu przedsiębiorstw w sektorze B2B.

Rozwiązania dla firm B2B w Polsce i Europie, które pomogą w szybkim rozwoju.

Ponad 10 lat doświadczeń na rynku międzynarodowym.

partner-badge-color

Pomożemy Ci wdrożyć HubSpot CRM, Marketing, Sprzedaż, Obsługa Klienta, Operacje i zoptymalizować przepływy pracy, aby osiągnąć doskonały zwrot z inwestycji i rozwój Twojej firmy.

Jako Partner HubSpot Solutions posiadamy wykwalifikowanych konsultantów, ekspertów, architektów rozwiązań i programistów, aby przewyższyć Twoje oczekiwania.

 

Nasz zespół łączy ukierunkowaną wiedzę specjalistyczną w zakresie marketingu przychodzącego, generowania leadów, marketingu i automatyzacji przepływu pracy z rozwiązaniami marketingu w wyszukiwarkach SEM, mediami społecznościowymi i marketingiem treści.

Łącząc w sobie zarówno doświadczenie, jak i młodość, mamy dynamiczny, myślący przyszłościowo zespół, a dzięki naszemu kierownictwu z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w branży, mamy know-how i zaplecze techniczne, aby pomóc w rozwoju Twojej firmy.

 

 

Marketing Strategy

Lonlogic to agencja digital marketingu B2B, zapewniająca optymalizację  procesów i przepływów pracy w biznesie.

Zapewniamy wsparcie digital marketingu i sprzedaży, poprzez odpowiednie wdrożone narzędzia i procesy oparte na CRM i CMS dla firm B2B w Polsce, Wielkiej Brytanii i Europie, dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu od projektu do rozwiązania, ponieważ wierzymy, że nasze doświadczenie i spostrzeżenia mogą pomóc w wyróżnieniu i rozwoju Waszego biznesu.

Think outside the box

Od konsultantów biznesowych, specjalistów marketingu cyfrowego wyposażonych w nowoczesne narzędzia, profesjonalnych copywriterów, doświadczonych i kreatywnych twórców stron internetowych, jesteśmy dobrze przygotowani, aby wspierać klientów wyjątkowo skutecznymi rozwiązaniami.

 

 

Umów się na 30 minutową bezpłatną konsultację online

Jeśli szukasz Partnera HubSpot i kompleksowego podejścia do marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, które pomogą Ci generować więcej leadów i konwersji oraz usprawnią workflow, skontaktuj się z Lonlogic już dziś. Chętnie omówimy Twoje potrzeby i dopasujemy rozwiązanie pasujące do Twojego biznesu.

Jeżeli dopiero rozważasz wdrożenie HubSpot Professional lub Enterprise pomożemy w zakupie i zapewnimy atrakcyjny cenowo onboarding lub pełną implementację systemów w języku polskim lub angielskim wraz z integracjami.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem - nasze usługi zastępują zakup obowiązkowego, płatnego onboardingu w HubSpot.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i jak możemy Ci pomóc - umów się na spotkanie online z Tomaszem

tom-to-web-650-2
Umów się